Neden Biz?

· Bir ilke imza atarak Medikal Sektöründe faaliyet gösteren ve Biyomedikal Mühendisleri tarafından kurulan ilk firma olduğumuz için...

· Müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutup; hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet prensibiyle hareket ettiğimiz için... 

· Verebileceğimiz en uygun fiyatlar ile size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçladığımız için...

· Sağlık sektörünün bu geniş dünyasında size formalitelerle ya da resmiyetle değil samimiyetle destek verdiğimiz için...

Bimes Biyomedikal Hakkinda..

VİZYONUMUZ

Medikal sektöründe faaliyet gösteren firmalarda eğitimli ve nitelikli personel ihtiyacı sürekli mevcut olmuştur. Bir çok firma bünyesinde mühendis bulundurmak bir yana nitelikli teknik eleman bulundurmamakta ve uzman kadro sıkıntısı çekmektedir.

Firmamız ise bir ilke imza atarak Medikal Sektöründe faaliyet gösteren ve Biyomedikal Mühendisleri tarafından kurulan ilk firma olma unvanına sahiptir. 

HEDEFİMİZ

Aldığımız eğitim ve edindiğimiz tecrübe doğrultusunda dürüstlük, güvenilirlik, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ederek firmamızı geliştirmek, büyütmek ve teşhis-tedavi için en uygun cihaz ve sistemleri araştırıp, temin edip ürün yelpazesini genişletip, müşteri portföyünü geliştirmek ve sektörde etkin bir firma olmak hedefimizdir. 

MİSYONUMUZ

Medikal Sektöründeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip hızla uyum sağlamak suretiyle müşterilerimize verimliliği yüksek, kaliteli, çağdaş teknoloji ürünleri ve sağlık hizmetleri sunmak ve hedeflerimizle birlikte ilkelerimiz doğrultusunda daima büyüyerek sektörde söz sahibi ve sürekli etkin görev yapmaktır.