SpiroQuant A+ Akış (Flow) Sensörü

EnviteC

Açıklama

SpiroQuant A+, Drager marka anestezi makinelerinde ve ventilatörlerde hacimsel gaz akışını ölçmek için kullanılan bir akış sensörüdür.

Uyumluluk

SpiroQuant A+ Akış (Flow) Sensörü - Kütle Akış Ölçümü

Cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

EnviteC, tıbbi uygulamalar için oldukça özel ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. EnviteC’in araştırma ve geliştirme faaliyetleri tutarlı bir şekilde müşteri ve pazarın ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir - sürdürülebilir ürün çözümlerinin belirlenmesi ve optimizasyonu şirketin temel kaygılarıdır.

Şirket, ileri üretim yöntemleri ve işlemlerinin kalitesine güveniyor. Sonuç, aynı olağanüstü durumu paylaşan tıbbi uygulamalar için debi ölçüm çözümleridir. Kalite, mükemmel sinyal kararlılığı ve doğru okumalar için güvenilir yanıt. Akış sensörü SpiroQuant A +, anestezi makinelerinde ve ventilatörlerde hacimsel gaz akışını ölçmek için kullanılan bir sensördür. Akış sensörü sterilizasyon için uygun değildir. Çalıştırma için lütfen bu sensörün bağlı olduğu temel cihazın kullanım talimatlarına bakınız.


Standart sensörlerden özelleştirilmiş sensörlere

Deneyimli EnviteC mühendisleri müşteri gereksinimlerini analiz eder. Bu girdi farklı standart ve OEM uygulamaları için kullanılır ve çözümdeki nihai entegrasyona kadar sürekli destek sağlanır. EnviteC, mümkün olan maksimum hassasiyet derecesi ile karakterize edilen özelleştirilmiş sensörler tasarlar.

Bimes - EnviteC SpiroQuant A+ Akış Sensörü Kataloğu

EnviteC SpiroQuant A+ Akış Sensörü Datasheet (İngilizce)