OOM202-2 Oksijen Sensörü

EnviteC

Açıklama

Dünyanın lider üreticilerinin anestezi, yoğun bakım respirasyon ve kuvöz cihazlarına uyumlu oksijen içeriğinin görüntülenmesi için kullanılan EnviteC medikal oksijen sensörleri

Uyumluluk

EnviteC OOM202-2 Medikal Oksijen Sensörü

Deneyimli EnviteC mühendisleri müşteri gereksinimlerini analiz eder. Bu girdi farklı standart ve OEM uygulamaları için kullanılır ve çözümdeki nihai entegrasyona kadar sürekli destek sağlanır. EnviteC, farklı sinyal seviyeleri veya sıcaklık dengeleme elemanları içerebilen, mümkün olan maksimum hassasiyet derecesi ile karakterize edilen özelleştirilmiş sensörler tasarlar.

EnviteC Medikal Oksijen Sensörleri, aşağıdaki uygulamalar için solunum gazı karışımlarındaki oksijen konsantrasyonunu ölçen bir oksijen analizörünün oksijen algılama bileşeni olarak tasarlanmıştır. Kullanım, sistem izlemesi ile sınırlıdır. Sensörler, nefes gazlarının nefesten nefese analizi için uygun değildir. Lütfen Kullanım Talimatlarına bakınız! Sensör, bir oksijen analiz cihazının orijinal oksijen algılayıcı bileşenini değiştirmeyi amaçlıyorsa, uygun sensörü seçmek için EnviteC XRL Çapraz Referans Listesine bakın veya lütfen bizimle iletişime geçin. İhtiyacınız olan doğru sensörü konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bimes - EnviteC Medikal Oksijen Sensörleri Kataloğu

EnviteC OOM202-2 Medikal Oksijen Sensörü Datasheet (İngilizce)