Staph Aureus Express Sayım Plakaları

3M™ Petrifilm™

Açıklama

3M™ Petrifilm™ Staph Express Sayım Plakaları onaylanmış Staphylococcus aureus sonuçları sunar. Onaylı Staph. aureus ayırt edici kırmızı-mor koloniler olarak görünür. Stafilokok testinde yüksek arka planlı bir floraya rastlarsanız, 3M™ Petrifilm™ Staph Express Disk tüm şüpheli kolonilerde Staph. aureusfrom tanımlamak için kullanılabilir.

Ürün Kodu :

3M™ Petrifilm™ Staph Aureus Express Sayım Plakası

3M™ Petrifilm™ Hızlı Staph Aureus Sayım Plakaları tek bir testte 3 plaka Baird-Parker agar metodu, ve koagulaz tüp testlerine denk gelmektedir.

Sonuçlar hızlı ve güvenilirdir. 26 saatte alınan sonuç, klasik yöntemle 69 saatte alınabilmektedir. Aynı zamanda tüm şüpheli izolatları tek bir işlemde kontrol edilebilinir.

3M™ Petrifilm™ Hızlı Staph Aureus Sayım Plakaları üretim hattının her aşamasında veya ortam denetiminde kullanım için uygundur. Petrifilm kullanımı gıda işletmecilerine ürün kalitesi ve sanitasyon verimliliği hakkında çok önemli bir gösterge sunar. Analizlerde alınan hızlı sonuçlar, gerektiği zaman ürünlerin reddi veya kabulü için ve üretim hatlarının gerekli durumlarda kapatılarak temizlenmesi konusunda çabuk karar verebilme imkanı sağlar.

Petrifilm staph express diski, arka planda kalan flora ile karşılaştırma yaparsanız S.aureus’u diğer tüm şüpheli kolonilerden ayırmanızı sağlar.

3M™ Petrifilm Staph Aureus Express Sayım Plakaları Yorumlama Kılavuzu