Tek Kullanımlık SpO2 Sensörleri

EnviteC

Açıklama

Bimes Biyomedikal sizlere EnviteC’ in dünyaca ünlü, performansı kanıtlanmış, uyumluluk garantisi ve çok ekonomik olan sensör serisini sunuyor. EnviteC hastalarınız için modern bakımın gereksinimlerini karşılamanızda size destek olurken bütçenizi de düşünmektedir.

Uyumluluk

EnviteC Tek Kullanımlık SpO2 Sensörleri

Standart sensörlerden özelleştirilmiş sensörlere

EnviteC, yirmi yıldan uzun bir süredir tıbbi uygulamalar için oldukça özel ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Dünyanın en büyük sensör üreticilerinden olan Honeywell International Inc. teknoloji grubunun bir iştiraki olan EnviteC, gelişmiş üretim yöntem ve süreçlerinin kalitesine güveniyor.

Sonuç, nabız oksimetresi için geniş bir yüksek kaliteli ürün yelpazesidir - arteryel oksijen doygunluğunu (SpO2) ve nabız hızını (PR) ve el izleme sistemlerini (nabız oksimetreleri) belirleyen sensörler. Deneyimli EnviteC mühendisleri müşteri gereksinimlerini sürekli olarak analiz eder. Bu girdi, çok çeşitli standartlar ve OEM uygulamaları için kullanılır ve çözümlerde nihai entegrasyona kadar sürekli destek sağlanır.

Ürün portföyü, mümkün olan maksimum hassasiyet derecesi ile tanımlanır. Tüm sensörler aynı olağanüstü kaliteyi ve dayanıklılığı paylaşır. Her ürün yüzde yüz nihai kalite kontrolünden geçer. Medikal teknoloji pazarı sürekli olarak gelişmektedir ve EnviteC istisna değildir. EnviteC’in araştırma ve geliştirme faaliyetleri tutarlı bir şekilde müşteri ve pazarın ihtiyaçlarına göre düzenlenmekte olup sürdürülebilir ürün çözümlerinin belirlenmesi ve optimizasyonu şirketin temel kaygılarıdır.

Bimes - EnviteC SpO2 Sensörleri Kataloğu