MySign® S Pulse Oksimetre

EnviteC

Açıklama

MySign® S invaziv olmayan vital parametre izleme için akıllıca bir çözümdür. Son derece hassas okumalar sağlayan, kullanımı kolay bir pulse oksimetre monitörüdür.

Beraberindekiler

EnviteC MySign® S Pulse (Nabız) Oksimetre

Tek cihaz, çok seçenek:

Yenilikçi MySign® S nabız oksimetresi, arteriyel oksijen satürasyonunu (SpO2), nabız hızını ve pletismografik nabız dalgalarını ölçer. Monitör, acil sağlık hizmetleri, kurtarma durumları, klinikler, hastaneler, bakım evleri ve ayakta tedavi ortamlarında taşınabilir veya sabit bir cihaz olarak kullanılabilir.

Gelişmiş tasarımıyla MySign® S, kullanım kolaylığı, olağanüstü sağlamlık ve olağanüstü performans sağlar. Müşterilerimizin istek ve isteklerini en üst seviyeye kadar karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Bu şekilde MySign® S nabız oksimetresinde yeni standartlar belirlemektedir.

Tüm alanlarda yüksek performans - doğru tanı ve izlemeyi kolaylaştırır

Modern tıbbi teknoloji, çalışma ortamınızın gereksinimlerine göre uyarlandığında önemli bir yardım olabilir. Bu tam olarak MySign® S'nin önerebileceği şey. Hastanın oksijen doygunluğu seviyesi hakkında güvenilir veriler sağlayarak sizi destekler ve çeşitli uygulama alanlarının özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır: yataklı ve ayakta tedavi, acil tıp, hasta nakliyesi, uyku laboratuvarları, bakım evleri, rehabilitasyon ve ev temelli bakım.

Bimes - EnviteC MySign S Pulse (Nabız) Oksimetre